Join us

Kogo szukamy?


Stale poszukujemy specjalistów jak i osób nie posiadających jeszcze komercyjnego doświadczenia. Chętnie współpracujemy z ludźmi, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności poprzez zaangażowanie w wykonywane czynności.

Jesteśmy młodą i prężnie rozwijająca się firmą. Oferujemy stabilna pracę w przyjaznym zespole.

Dołącz do nas.

Stale poszukujemy nowych osób. Dołącz do nas już dziś!

See job offers

Ciekawe projekty


Realizujemy zaawansowane, innowacyjne projekty dla odbiorców na całym świecie. Współpracujemy z dużymi firmami takimi jak Hager czy Eaton, a także z uniwersytetami of światowej renomie. Pozostajemy w stałym kontakcie z Uniwersytetem w Bristolu i Oxfordzie.

Praca przy różnorodnych projektach zapewnia brak monotonii i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Możliwości rozwoju


Realizujemy wiele różnorodnych projektów dzięki czemu dajemy indywidualnie dopasowane możliwości rozwoju. Nasz zespół stale się powiększa, więc dołączając teraz masz szansę rozwijać się wraz z firmą.

Doceniamy potencjał oraz zaangażowanie członków naszego zespołu.

Pakiet świadczeń dodatkowych


Pracownicy naszej firmy otrzymują atrakcyjne wynagrodzenia oraz pakiet świadczeń dodatkowych. Jednym z nich jest pakiet prywatnej opieki medycznej Medicover. Dbamy o naszych pracowników dlatego zapewniamy im najwyższy poziom pakietów socjalnych.

Biuro z dużym tarasem i widokiem na centrum


Miejsce pracy usytuowane jest w dogodnej lokalizacji zarówno dla osób dojeżdżających samochodem jak i korzystających z komunikacji miejskiej.

Biuro posiada duży zielony taras (240m2) mieszczący się na dachu budynku. W przerwie można tam odpocząć na leżaku podziwiając widok na centrum Warszawy. Mamy tam też mały ogródek z ziołami i warzywami.